Struktura związku

Prezes zarządu, Dyrektor zarządzający

Marta Winiarska

Marta Winiarska – prawnik, manager, ekspert public relations i public affairs w ochronie zdrowia. Jest absolwentką wydziału prawa na Uczelni Łazarskiego (fakultet ochrony własności intelektualnej), a także studiów podyplomowych z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła również podyplomowo akademię Public Relations.

Od wielu lat związana z tematami gospodarczymi i ochroną zdrowia. Na początku swojej kariery zawodowej była dziennikarką Polskiego Radia Trójka. W kolejnych latach rzecznik prasowy, doradca, szef działów gospodarczych i healthcare w agencjach PR.

Współpracowała blisko z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwem Środowiska przy projektach nakierowanych na akcelerację start-upów i innowacyjnych MŚP oraz ekspansję międzynarodową polskich przedsiębiorców m.in. w Wielkiej Brytanii, Chinach, Rosji, Niemczech, Czechach. Współorganizowała Polsko Amerykański Tydzień Innowacji w Kalifornii w 2014 roku. Przez niemal 5 lt kierowała działaniami public affairs i public relations w Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, reprezentując organizację m.in. w Parlamencie, na Radzie Dialogu Społecznego, na konferencjach branżowych, w mediach oraz w EFPIA.

Od 1 października 2021 roku objęła stanowisko dyrektora zarządzającego Polskiego Związku Innowacyjnych Firm Biotechnologii Medycznej BioInMed. Podczas pierwszego Walnego Zgromadzenia została wybrana do pełnienia roli prezesa Związku.

Walne zgromadzenie

Title

Janusz Homa

Body

Ardigen S.A.

Title

Anna Jakubowski

Body

FamiCord Tx

Title

Filip Jeleń

Body

Pure Biologics S.A.

Title

Mariusz Olejniczak

Body

WPD Pharmaceuticals sp. z o.o.

Title

Paweł Przewięźlikowski

Body

Ryvu Therapeutics S.A.

Title

Piotr Trzonkowski

Body

PolTREG S.A.

Title

Bogusław Sieczkowski

Body

Selvita S.A.

Title

Marcin Szumowski

Body

Molecure S.A

Title

Michał Walczak

Body

Captor Therapeutics S.A.

Title

Maciej Wieczorek

Body

Celon Pharma S.A.

Title

Jacek Jemielity

Body

ExploRNA Therapeutics sp. z o.o.

Title

Karolina Buratyńska

Body

Syvento Sp. z o.o.

Title

Cezary Kilczewski

Body

Medicofarma Biotech S.A.

Title

Paweł Szczepański

Body

JJP Biologics Sp. z o.o.
 

Title

Paweł Czerwiński

Body

Gyncetrum Sp. z o.o.

Title

Magda Kordon-Kiszala

Body

Into DNA SA