BioInMed wspiera promocję polskich firm sektora biotechnologii medycznej podczas targów BIO International Convention 2023 w Bostonie

Polska branża biotechnologii medycznej od lat prowadzi wartościowe projekty w obszarze rozwoju nowych leków, metod terapii, diagnostyki oraz narzędzi wspierających badania i rozwój, takich jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe. Polski potencjał wciąż wymaga jednak znaczącej ekspozycji międzynarodowej i promocji na rynkach zagranicznych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspiera polski sektor biotechnologii medycznej i farmacji m. in. poprzez organizację stoiska narodowego podczas targów BIO International Convention 2023 w Bostonie. W ramach tej inicjatywy promocyjnej planowany jest również dodatkowy event networkingowy. BioInMed jest partnerem merytorycznym projektu.

Targi BIO International Convention odbędą się w dniach 5-8 czerwca 2022. Jest to najważniejsze wydarzenie biotechnologiczne dla firm CRO i CDMO, firm biotechnologicznych z całego świata, mid size & big pharma. Jest to również doskonała platforma do nawiązywania relacji m. in. z funduszami inwestycyjnymi.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia PAIH organizuje stoisko promocyjne o powierzchni 70 m2 dla przedstawicieli polskiej branży biotechnologicznej.

Obecność na stoisku narodowym zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i rozwiązań,
  • odbycia spotkań z kontrahentami,
  • spotkań z instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,
  • konsultacji planu ekspansji na rynek amerykański,
  • bezpłatnego udziału w targach,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów PAIH

Wszystkie zainteresowane polskie firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego na stronach Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2023 roku.